OgólneWspółpracownia w CIM

17 stycznia 2023by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2023/01/a3-cim-Post-na-Facebooka-orientacja-pozioma-1.png?fit=940%2C788&ssl=1

Nowa przestrzeń dla kreatywnych osób!

👩‍🎨👨‍🎨Z końcem stycznia rozpoczynamy w CIM nową inicjatywę! WSPÓŁPRACOWNIA to otwarta przestrzeń twórcza, przeznaczona dla wszystkich, którzy malują, rysują, rzeźbią i wiele więcej! Raz w miesiącu będziemy udostępniać CIM twórcom – amatorom. Chcemy dać Wam okazję do pracy w spokojnym miejscu, a także do spotkania i poznania innych kreatywnych osób, konsultacji swoich pomysłów, czy nawiązania nowych kontaktów.

📌”Wiemy, jak dla osob, które nas odwiedzają, ważna jest sztuka i rękodzieło. Pokazały nam to zarówno nasze Warsztaty Kreatywne Sztuk Różnych, jak i Regiodzieło – targi wspierające lokalnych twórców. W CIM bardzo ważne jest dla nas stworzenie wielopokoleniowej społeczności. Stąd pomysł na powstanie WSPÓŁPRACOWNI i miejsca, w którym można poznać inne osoby zajmujące się jakąś formą tworzenia. Wierzymy, że kreatywność to mięsień, który należy trenować, a nic nie motywuje do pracy bardziej niż wsparcie innych.” Tak o nowej inicjatywie CIM mówi Marta Jakubczyk, dyrektor Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

🖌Współpracownia pod żadnym względem nie jest kółkiem zainteresowań. Nie znajdziecie tu instruktorów czy materiałów. Te przynosicie ze sobą i pracujecie z wykorzystaniem własnych narzędzi. Jeśli chcecie być częścią naszej społeczności twórców, zapraszamy do CIM już 31.01 o 18:00.

🖍Prosimy, by pamiętać, że nie będziecie sami. Udostępniamy przede wszystkim naszą salę. Dlatego, jeśli chodzi o używanie materiałów, które wymagają specjalnych warunków (kleje, żywice epoksydowe, materiały wymagające odzieży ochronnej, głośne narzędzia itp.) z szacunku do innych uczestniczek i uczestników, lepiej zostawić to na inną okazję.

🗨W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt w wiadomościach prywatnych na naszym FB, przez email: andrzejnowak@cimchorzow.pl lub kontakt telefoniczny.

Skip to content