OgólneSzydełkowanie Międzypokoleniowe dla mieszkańców Chorzowa

15 marca 2024by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2024/03/CIM-Facebook-2.png?fit=940%2C788&ssl=1

Zapraszamy serdecznie do zapisów na kurs szydełkowania od podstaw! Jeśli marzy Ci się poznanie tej pięknej sztuki rzemiosła, a jesteś z Chorzowa, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy tę możliwość.

[EDYCJA] Na chwilę obecną skończyły się miejsca, dziękujemy za tak liczny odzew! W przypadku zwolnienia się miejsca będziemy informować, o możliwości zapisania się.

W trwającym przez trzy miesiące kursie, który odbywać się będzie w kameralnej grupie, poznasz tajniki szydełkowania oraz stworzysz własną, unikatową torebkę. Nie musisz martwić się o materiały – wszystko, czego potrzebujesz, zostanie zapewnione na zajęciach.

Cykl spotkań obejmuje 6 terminów: 10.04, 24.04, 8.05, 29.05, 5.06 oraz 19.06. Zajęcia będą odbywać się w godzinach 17:00–20:00, w siedzibie CIM przy ulicy Dąbrowskiego 7.
Prosimy o dokładne zaplanowanie swojego czasu i przestrzeganie ustalonych terminów.

Zwracamy uwagę, że kurs przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które nigdy nie miały styczności z szydełkowaniem. Prosimy o zachowanie tej zasady podczas zgłaszania się na zajęcia, aby być fair wobec siebie, nas i wszystkich uczestników.

Nie zwlekaj, ograniczona liczba miejsc, zapisz się już dziś i pozwól swojej kreatywności rozkwitnąć!

Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 16 roku życia.

Skip to content