OgólneCześć Pies! Świadoma adopcja to dopiero początek

23 sierpnia 2022by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2022/08/czesc-pies-7.png?fit=1200%2C675&ssl=1

Najlepszy przyjaciel człowieka? To określenie nie wzięło się znikąd. Zalet płynących z posiadania psa jest wiele. Jednak wiążą się z tym również obowiązki. Wiele na temat świadomej adopcji i nie tylko będzie można dowiedzieć się podczas organizowanego w chorzowskim Centrum Integracji Międzypokoleniowej wydarzenia Cześć Pies!

Organizatorzy Cześć Pies! zaprosili do współpracy specjalistów, którzy opowiedzą o wielu kwestiach związanych z posiadaniem pupila, takich jak na przykład wybór odpowiedniego czworonoga, problemy po adopcji, szkolenia, adopcja psów starszych czy kastracja. Zapowiedziano również pokaz udzielania pierwszej pomocy psom i konsultacje z behawiorystami. A to nie wszystko.

– Będzie sporo o świadomej adopcji. Zaprosiliśmy profesjonalnego fotografa, który sportretuje uczestników wydarzenia wraz z ich pupilami. Do tego atrakcje dla dzieci, zbiórki na rzecz chorzowskiego schroniska i strefa z gadżetami dla czworonogów. Pojawią się też pieski szukające nowych domów, dla których powstanie specjalny wybieg – wylicza Marta Jakubczyk, dyrektor Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

Proces adopcyjny prezentujących się na wybiegu psów, będzie można rozpocząć w trakcie wydarzenia.

Cześć Pies! odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia, w godzinach 11-16, na terenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej, przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat Cześć Pies! znajdziecie na Facebooku

plakat wydarzenia cześć pies

Skip to content