Najlepsze, co możesz zrobić dla jakości swojej pracy, to systematycznie nie pracować. Zaraz, zaraz. A co z tymi wszystkimi dedlajnami, asapami czy kejpiajami?
OgólneO nawykach, które pozwalają zerwać z pracoholizmem. Zajęcia z rozwoju osobistego
23 listopada 2023by wpadmin
Czy dziś można sobie w ogóle pozwolić nie pracować? Być offline? Czy w XXI wieku da się jeszcze odpoczywać?
Zapraszamy na zajÄ™cia z rozwoju osobistego „O nawykach, które pozwalajÄ… zerwać z pracoholizmem”. To spotkanie adresowane jest do osób, które chciaÅ‚yby lepiej zadbać o swój dobrostan, czyli ilość dobra w swoim ciele, umyÅ›le i duchu. Dla tych wszystkich, którzy chcÄ… przejść od myÅ›lenia o dbaniu o siebie do stworzenia codziennych nawyków na rzecz dobrostanu. Dla tych, którzy chcÄ… poznać techniki Å‚agodzÄ…ce skutki stresu.
Wydarzenie organizowane w ramach „Halo, Babki! Jest tu i teraz”, ale chÅ‚opaków też zapraszamy!
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Wymagane zapisy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres cim@cimchorzow.pl.
Udział jest bezpłatny.
Udział jest bezpłatny.
* * *
Spotkanie poprowadzi Monika Szczepanik – certyfikowana trenerka NVC (Nonviolent Communication), trenerka empatycznej komunikacji oraz mindfulness, pedagog, wieloletnia nauczycielka, dyrektorka, trenerka Odysei UmysÅ‚u, inicjatorka i zaÅ‚ożycielka Liceum Miejsce. Autorka książki „Jak zrozumieć siÄ™ w rodzinie”. Organizatorka warsztatów pod hasÅ‚em „PrzestrzeÅ„ >> tu i teraz<<. Inwestycja w samÄ…/samego siebie”, a także warsztatów rodzinnych i biznesowych w duchu Porozumienia bez Przemocy, dla wszystkich tych, którzy chcÄ… budować relacje z innymi w oparciu o wolność, równorzÄ™dność, współodpowiedzialność. Dla których Å›wiat potrzeb jest tak samo ważny, jak Å›wiat strategii.
Współorganizatorka trzech Konferencji Empatii i wielu rodzinnych obozów. Kobieta wspierajÄ…ca inne kobiety, zwana jest przez nie ZwoÅ‚ywaczkÄ…. Prowadzi kobiece warsztaty, krÄ™gi dla kobiet i aktywizuje kobiety do górskich trekkingów i wspólnego pÅ‚ywania na SUPach. Jej mottem sÄ… sÅ‚owa „droga powstaje, gdy idziesz”. W swojej pracy korzysta także z badaÅ„ Brene Brown dotyczÄ…cych wstydu i odwagi, Systemu WewnÄ™trznej Rodziny, Richarda Schwarzta, Self Commpasion, Kristin Neff oraz z wiedzy neurobiologicznej i praktyki uważnoÅ›ci. Wspiera MÅ‚odych w byciu w drodze do siebie i do drugiego czÅ‚owieka. W swojej pracy korzysta z narzÄ™dzi, które sama wypróbowaÅ‚a i o których sensie jest gÅ‚Ä™boko przekonana. Czerpie inspiracje z wielu źródeÅ‚, m.in z prac Marii Montessori, Miki Kashtan, Kena Robinsona, Marka Kaczmarzyka, Yaccovy Hechta, Andre Sterna.