OgólneO nawykach, które pozwalają zerwać z pracoholizmem. Zajęcia z rozwoju osobistego

23 listopada 2023by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2023/11/Halo-Babki-jest-tu-i-teraz-Facebook-Post-1920-x-1440-px-1920-x-1005-px-1920-x-1440-px-3.png?fit=1200%2C900&ssl=1

Najlepsze, co możesz zrobić dla jakości swojej pracy, to systematycznie nie pracować. Zaraz, zaraz. A co z tymi wszystkimi dedlajnami, asapami czy kejpiajami?

Czy dziś można sobie w ogóle pozwolić nie pracować? Być offline? Czy w XXI wieku da się jeszcze odpoczywać?
Zapraszamy na zajęcia z rozwoju osobistego „O nawykach, które pozwalają zerwać z pracoholizmem”. To spotkanie adresowane jest do osób, które chciałyby lepiej zadbać o swój dobrostan, czyli ilość dobra w swoim ciele, umyśle i duchu. Dla tych wszystkich, którzy chcą przejść od myślenia o dbaniu o siebie do stworzenia codziennych nawyków na rzecz dobrostanu. Dla tych, którzy chcą poznać techniki łagodzące skutki stresu.
Wydarzenie organizowane w ramach „Halo, Babki! Jest tu i teraz”, ale chłopaków też zapraszamy!
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Wymagane zapisy. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres cim@cimchorzow.pl.
Udział jest bezpłatny.
* * *
Spotkanie poprowadzi Monika Szczepanik – certyfikowana trenerka NVC (Nonviolent Communication), trenerka empatycznej komunikacji oraz mindfulness, pedagog, wieloletnia nauczycielka, dyrektorka, trenerka Odysei Umysłu, inicjatorka i założycielka Liceum Miejsce. Autorka książki „Jak zrozumieć się w rodzinie”. Organizatorka warsztatów pod hasłem „Przestrzeń >> tu i teraz<<. Inwestycja w samą/samego siebie”, a także warsztatów rodzinnych i biznesowych w duchu Porozumienia bez Przemocy, dla wszystkich tych, którzy chcą budować relacje z innymi w oparciu o wolność, równorzędność, współodpowiedzialność. Dla których świat potrzeb jest tak samo ważny, jak świat strategii.
Współorganizatorka trzech Konferencji Empatii i wielu rodzinnych obozów. Kobieta wspierająca inne kobiety, zwana jest przez nie Zwoływaczką. Prowadzi kobiece warsztaty, kręgi dla kobiet i aktywizuje kobiety do górskich trekkingów i wspólnego pływania na SUPach. Jej mottem są słowa „droga powstaje, gdy idziesz”. W swojej pracy korzysta także z badań Brene Brown dotyczących wstydu i odwagi, Systemu Wewnętrznej Rodziny, Richarda Schwarzta, Self Commpasion, Kristin Neff oraz z wiedzy neurobiologicznej i praktyki uważności. Wspiera Młodych w byciu w drodze do siebie i do drugiego człowieka. W swojej pracy korzysta z narzędzi, które sama wypróbowała i o których sensie jest głęboko przekonana. Czerpie inspiracje z wielu źródeł, m.in z prac Marii Montessori, Miki Kashtan, Kena Robinsona, Marka Kaczmarzyka, Yaccovy Hechta, Andre Sterna.
Skip to content