OgólneMarzec miesiącem kobiet w CIM!

8 lutego 2024by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2024/02/gnomzuy_psychologists_office_full_of_feminine_things_colourful__1aa956c0-2454-4b81-a9fb-f19fc8de1a0a.png?fit=1200%2C654&ssl=1

Ogłaszamy marzec miesiącem kobiet! Skupimy się na tematach ważnych dla kobiet, wspierając dialog i budując społeczność wzajemnego wsparcia, celebrując kobiecą siłę, determinację i inspirację!

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach, które z tej okazji przygotowaliśmy:

📅9.03, godz. 11-15
 Przynieść ubrania, których już nie potrzebujesz do CIM na wymianę !
Żeby było jeszcze fajniej, to w trakcie zorganizujemy warsztaty zero waste. Będzie można ogarnąć sobie kosmetyczkę ze starych banerów reklamowych albo bransoletkę metodą splotu ze sznurków bawełnianych pozyskanych z koszulek. I to za friko. I nawet zapisywać się nie trzeba, wystarczy przyjść.
📅14.03, godz. 18
Wyjątkowe spotkanie z Martą Niedźwiecką, twórczynią podcastu „O zmierzchu” i autorką książki o tym samym tytule.
📅18.03, godz. 18
„Jak z zimy wejść łagodnie w wiosnę, czyli kilka kroków w kierunku dobrostanu” to warsztaty, podczas których uczestniczki i uczestnicy będą miały okazję zgłębić tajniki budowania pozytywnego nastawienia, radzenia sobie z wyzwaniami i dbania o własne dobre samopoczucie. Pełne praktycznych wskazówek i podpowiedzi, dzięki którym można zwiększyć harmonię i równowagę w życiu codziennym.
📅23.03, godz. 10-14
Warsztat skierowany jest dla kobiet i mężczyzn, chcących wdrożyć do swojego życia, świadomą codzienną pielęgnację skóry, profilaktykę przeciwzmarszczkową i naturalne techniki odmładzania twarzy. Wiedza i umiejętności pozyskane w trakcie jego trwania pomogą świadomie i holistycznie spojrzeć na swoje ciało i skórę i mięśnie warzy, jak również zmienić niekorzystne nawyki w tym zakresie i mają bezpośrednie działanie poprawiające estetykę wyglądu twarzy jak i prozdrowotne.
Skip to content