OgólneLato w mieście. Tai chi dla dorosłych, muzyczne animacje dla dzieci

18 lipca 2023by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2020/07/AG108396.jpg?fit=1200%2C800&ssl=1

Lato w mieście nie musi być nudne! W wakacje na chorzowskim Rynku atrakcji nie zabraknie: na dorosłych czekają zajęcia tai chi, a na dzieci wyjątkowe animacje. A wszystko to bezpłatnie! 

Lato w mieście to cykl 4 wydarzeń na świeżym powietrzu. Dorośli będą mogli nauczyć się podstawowych technik tai chi, a dzieci, poprzez zabawę, wkroczą do świata muzyki.

Tai chi, pochodzący z Chin, to starożytna sztuka ruchu i medytacji, która korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. Zajęcia są skierowane do osób w każdym wieku, bez względu na poziom sprawności fizycznej czy wcześniejsze doświadczenie. Rozpoczynamy o godzinie 13. Zadbajcie o wygodny strój!

Z kolei o godzinie 14 rozpoczynamy wyjątkowe animacje dla dzieci. Choć wszystkie związane będą z muzyką, będą się różnić podczas każdego spotkania. 24 lipca zapraszamy na „Gamoliny na pięciolinii – Tańce Pokazywańce”. To animacje skierowane do małych melomanów, którzy lubią słuchać muzyki, śpiewać, tańczyć i grać na różnych instrumentach perkusyjnych.
Dzieci poprzez zabawę z bohaterami książki, poznają pierwsze nazwy dźwięków.
Podczas warsztatów na rynku w Chorzowie będziemy:

  • śpiewać piosenki na żywo z towarzyszeniem keyboardu oraz podkładów karaoke,
  • interpretować piosenki ruchowo,
  • tańczyć,
  • grać na instrumentach perkusyjnych i nie tylko.

Pierwsze spotkanie zaplanowane jest już na poniedziałek, 24 lipca. Kolejne odbędą się 16, 23 i 30 sierpnia.

plakat wydarzenia Lato w Mieście
Skip to content