OgólnePowróćmy jak za dawnych lat – koncert z okazji Światowego Dnia Seniora

5 listopada 2021by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2021/11/powrocmy-jak-za-dawnych-lat-koncert-grafika-strona-www.png?fit=1200%2C675&ssl=1

Już w niedzielę, 14 listopada, w Centrum Integracji Międzypokoleniowe w Chorzowie odbędzie się koncert "Powróćmy jak za dawnych lat", organizowany z okazji Światowego Dnia Seniora. 

Już w niedzielę, 14 listopada, w Centrum Integracji Międzypokoleniowe w Chorzowie odbędzie się koncert „Powróćmy jak za dawnych lat”, organizowany z okazji Światowego Dnia Seniora. 

„Powróćmy jak za dawnych lat” będzie koncertem, podczas którego wybrzmią największe przeboje minionych dekad, kultowe i wiecznie żywe klasyki. Za oprawę artystyczną wydarzenia odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Projekty Edukacyjno-Kulturalne „PEK”.

Wstęp jest bezpłatny, ale wymagane są wcześniejsze zapisy.

Bilety można odebrać osobiście w Centrum Integracji Międzypokoleniowej od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 lub zarezerwować dzwoniąc pod nr 695 563 067 lub 32 245 93 40.

Światowy Dzień Seniora to jedno z kilku świąt dedykowanych osobom starszym (inne to: Międzynarodowy Dzień Osób Starszych obchodzony 1 października i Europejski Dzień Seniora, który celebrowany jest 20 października). Każdy z nich ma być okazją do zwrócenia uwagi na sytuację i potrzeby osób powyżej 60+ roku życia.  Aktywizacja i organizowanie lokalnych oraz ogólnokrajowych inicjatyw pomagają seniorom się rozwijać, zagospodarować czas i dzięki temu zapomnieć o chorobach czy samotności, poprawiając tym samym komfort codziennego życia.

Zobacz również: ZAUCHA NIGHT – spotkanie autorskie z Jarkiem Szubrychtem i andrzejkowa potańcówka międzypokoleniowa
Skip to content