OgólnePoezja dla każdego – zapraszamy na wieczorek poetycko-muzyczny

1 marca 2023by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2023/03/spotkanie-poetycko-muzyczne-poezja-dla-kazdego.png?fit=1200%2C675&ssl=1

Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie poetyckie "Poezja dla każdego", które odbędzie się 29 marca o godzinie 17:00. Tym razem będziemy się starać przedstawić za pomocą poezji i muzyki zmagania z odwieczną zagadką, jaką jest kobieta. Będzie kobieco i kwiatowo, słowem: wiosennie. Zapowiada się wyjątkowo ciepły wieczór.

Poezja dla każdego to spotkanie, którego celem jest zainspirowanie i zachęcenie osób do odkrywania i tworzenia poezji. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje własne wiersze, a także wysłuchać wierszy innych autorów. Wydarzenie to jest także doskonałą okazją do rozmów i dyskusji na temat poezji oraz do poznania podobnie myślących osób.

Spotkanie „Poezja dla każdego” odbędzie się w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie, które oferuje idealne warunki do organizacji takich wydarzeń. CIM to przestronna i nowoczesna przestrzeń, która stwarza idealny klimat do twórczego działania.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych poezją, niezależnie od poziomu doświadczenia. Zapraszamy zarówno osoby, które chcą po prostu posłuchać wierszy, jak i te, które chcą podzielić się swoimi własnymi utworami.  Każdego, kto ma ochotę na artystyczne wrażenia w kameralnej atmosferze i chciałby zaprezentować swój autorski lub ulubiony wiersz o podanej tematyce prosimy o zgłoszenie do dnia 17 marca w siedzibie Centrum Integracji Międzypokoleniowej lub na adres mailowy jolanta@cimchorzow.pl oraz aleksanderpilarski@chorzow.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Skip to content