OgólneWYDARZENIE ODWOŁANE! W weekend startuje Kafejowy Fajer, czyli festiwal kawy

17 lipca 2020by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2020/07/caffeine-coffee-cup-mug-134577.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1

WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE! 

WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE! 

Espresso, cappuccino albo latte machiatto. Z ekspresu, drippera, syfonu czy Chemexa. W weekend 25-26 lipca w Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie będzie można spróbować kawy w setkach odmian. 

Ziarna z przeróżnych zakątków świata, tradycyjne i nowoczesne metody parzenia, akcesoria i wspaniała ceramika – to tylko część tego, co zostanie zaprezentowane podczas Kafejowego Fajeru w Chorzowie.

To nie lada gratka dla wszystkich miłośników tego napoju – podczas festiwalu będzie bowiem można przekonać się, że kawa może smakować orzechowo czy czekoloadowo, ale też cytusowo, kwiatowo albo… herbacianie. Jaki jest najlepszy sposób parzenia? Z jakich krajów pochodzą najlepsze ziarna? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą wystawcy z całej Polski.

Nie zabraknie też czegoś słodkiego do przełamania kawowej goryczy oraz dobrej muzyki. W trakcie Kafejowego Fajeru czynna będzie giełda winyli: ponad 3000 płyt już od 10 złotych.

Wydarzenie odbędzie się w weekend 25-26 lipca, w godzinach 10-18 w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie. Wstęp wolny.

Skip to content