OgólneCIMovie prezentuje: „Śniadanie u Tiffany’ego”. Kino na leżakach już 7 sierpnia

29 lipca 2020by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2020/07/CIMovie-czyli-kino-na-leżakach-4.png?fit=1200%2C675&ssl=1

W ramach CIMovie, czyli kina na leżakach, w piątek 7 sierpnia zaprezentowany zostanie film "Śniadanie u Tiffany'ego", czyli kultowy klasyk z Audrey Hepburn w roli głównej. 

W ramach CIMovie, czyli kina na leżakach, w piątek 7 sierpnia zaprezentowany zostanie film „Śniadanie u Tiffany’ego”, czyli kultowy klasyk z Audrey Hepburn w roli głównej. 

„Śniadanie u Tiffany’ego” to melodramat z 1961 roku, którego scenariusz oparty jest na kanwie książki Trumana Capote. Film opowiada o losach pięknej Holly Golightly, której życie upływa na nieustannej zabawie na koszt bogatych adoratorów. Pewnego dnia piętro wyżej wprowadza się młody pisarz, który także jest utrzymankiem. Tę dwójkę zaczyna łączyć przyjaźń, która przerodzi się w głębsze uczucie. W obsadzie znaleźli się między innymi Audrey Hepburn, George Peppard, Patricia Neal czy Buddy Ebsen. „Śniadanie u Tiffany’ego” nagrodzono dwoma Oscarami.

Film będzie można bezpłatnie zobaczyć w ramach CIMovie. Seans odbędzie się w piątek, 7 sierpnia, o godzinie 21.00 na podwórku Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie.

Skip to content