OgólneCIMovie – kino na leżakach. Pokaz filmu „Palm Springs”

14 czerwca 2021by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2021/06/Untitled-design-9.png?fit=1200%2C675&ssl=1

Wśród zieleni, na wygodnym leżaku i w wyśmienitej atmosferze. Czy oglądanie filmów nie mogłoby zawsze być tak przyjemne? To pytanie będą zadawać sobie wszyscy, którzy odwiedzą nas w piątek, 18 czerwca i wezmą udział w organizowanym w ramach CIMovie pokazie "Palm Springs", czyli jednej z najbardziej udanych komedii ostatnich lat.

CIMovie to kameralne pokazy kinowe na świeżym powietrzu, odbywające się na podwórku Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie. Położone na uboczu i otoczone zielenią stanowi wyjątkową scenerię do przeżywania filmowych emocji.

Kino plenerowe - CIMovie
Tak było na zeszłorocznej edycji CIMovie.

Pierwszym filmem prezentowanym w ramach tegorocznej edycji CIMovie będzie „Palm Springs. z Andym Sambergiem i Cristin Milioti w rolach głównych. On jest beztroskim lekkoduchem, który chce wyzwolić się ze związku bez przyszłości. Ona jest zadeklarowaną singielką, która jednak nie stroni od kokietowania mężczyzn. Nyles i Sarah poznają się na weselu w Palm Springs. Sytuacja sprzyja spontanicznemu flirtowi i wszystko idzie w dobrym kierunku, ale wtedy następuje zwrot akcji – para zostaje uwięziona w pętli czasu i musi w kółko przeżywać ten sam dzień. Nyles i Sarah odkrywają, że mogą więc korzystać z nieograniczonej wolności – bez konsekwencji, ale także bez perspektyw. Wspólnie zrealizują ekstremalnie szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.
„Palm Springs” otrzymało aż 95% pozytywnych recenzji krytyków w serwisie Rotten Tomatoes.

Pokaz odbędzie się w piątek, 18 czerwca, o godzinie 21.00 przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie. Udział jest bezpłatny. Zapewniamy leżaki i – dla chętnych – koce. O przekąski i napoje zadbajcie we własnym zakresie.

 

Skip to content