OgólneAle Szopka! czyli niezbędnik gwiazdkowy w CIM

1 grudnia 2021by wpadmin
https://i0.wp.com/cimchorzow.pl/wp-content/uploads/2021/12/szopka-facebook-wydarzenie.png?fit=1200%2C675&ssl=1

W kalendarzu ostatnia kartka, za oknem śnieg, w sklepach wzmożony ruch, a w radiu „Last Christmas”. To znaczy, że nadszedł ten czas. Czas świątecznych przygotowań. Z pomocą przychodzimy my! Cali na gwiazdkowo! Ale Szopka! Czyli niezbędnik gwiazdkowy w CIM, to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko ułatwi Wam świąteczną krzątaninę, ale przede wszystkim niezwykle ją umili!...

W kalendarzu ostatnia kartka, za oknem śnieg, w sklepach wzmożony ruch, a w radiu „Last Christmas”. To znaczy, że nadszedł ten czas. Czas świątecznych przygotowań. Z pomocą przychodzimy my! Cali na gwiazdkowo!

Ale Szopka! Czyli niezbędnik gwiazdkowy w CIM, to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko ułatwi Wam świąteczną krzątaninę, ale przede wszystkim niezwykle ją umili!

W ramach odbywającego się na Rynku Jarmarku Bożonarodzeniowego, zapraszamy Was serdecznie do nas na wspólne zdobienie pierniczków, tworzenie pięknych, naturalnych stroików, artystyczne pakownie prezentów, a śmiałków, do własnoręcznego wystrugania bożonarodzeniowej stajenki! Pokażemy Wam fajne triki i ciekawe inspiracje. Każdy z Was wróci do domu nie tylko z głową pełną pomysłów, ale też z własnymi świątecznymi pakunkami.

Plan działania:

14.12 / godz. 18.00 / wspólne zdobienie pierniczków

15.12 / godz. 18.00 / tworzenie naturalnych stroików

16.12 / godz. 18.00 / artystyczne pakowanie prezentów

14-16.12 / godz. 17.00 / drewno i dłuto: szopka bożonarodzeniowa

Zapewniamy wyjątkową świąteczną atmosferę, moc zapachów i smaków, rozmowy, śmiechy i niezapomniane wspomnienia.

Ważne informacje:
  • Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny.
  • Powstałe podczas warsztatów prace uczestnicy mogą zabrać ze sobą do domu.
  • Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
  • Zapisać będzie można się wyłącznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Centrum Integracji Międzypokoleniowej.
  • Automatycznie po wypełnieniu zgłoszenia otrzymają Państwo potwierdzenie przesłania formularza – nie jest ono jednoznaczne z rezerwacją miejsca. Potwierdzenie zarezerwowania miejsca na wybrane warsztaty każdy uczestnik otrzyma dodatkowo w osobnym mailu, na wskazany w formularzu adres e-mail. Bardzo prosimy o poprawne wypełnienie tego pola w formularzu.
  • Wszystkie warsztaty odbędą się w dniach 14-16 grudnia w Centrum Integracji Międzypokoleniowej, w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 7.
  • Liczba miejsc ograniczona

UWAGA! Warsztat drewno i dłuto, jest warsztatem niezależnym, trwa 3 dni dla jednej grupy 12-osobowej. Zatem zapisując się na rzeźbienie stajenki, nie będziesz mógł uczestniczyć w pozostałych i odwrotnie.

Bądź na bieżąco, śledź nas na Facebooku!

ale szopka plakat promocyjny wydarzenia

Skip to content